Mannen beker reserve 2e ronde Groep 1 01

Mannen beker reserve 2e ronde Groep 1 01

Balans thuis

Team G P
1 ASWH 2 1 3
2 DOSKO 2 (zon) 1 3
3 Roda Boys/Bommelerwaard 2 1 3
4 Unitas'30 2 (zon) 1 3
5 Walcheren 2 1 3
6 Heerjansdam 2 1 3
7 RKSV Heeze 2 (zon) 1 3
8 Luctor Heinkenszand 2 1 3
9 VV Trinitas Oisterwijk 2 (zon) 1 3
10 Ameide 2 1 3
11 GJS 2 1 3
12 Nemelaer 2 (zon) 1 3
13 JEKA 2 (zon) 1 3
14 TSV Gudok 2 (zon) 1 3
15 VOAB 2 1 3
16 Geldrop 2 (zon) 1 3
17 Halsteren 2 1 1
18 Emplina 2 (zon) 1 1
19 RKVVO 3 (zon) 1 1
20 Virtus 2 (zon) 1 1
21 Pelikaan 3 1 1
22 's Heer Arendskerke 2 0 0
23 Acht 2 (zon) 0 0
24 Arnemuiden 2 0 0
25 Beek Vooruit 2 (zon) 0 0
26 Bladella 2 (zon) 0 0
27 Blauw Geel'38/JUMBO 2 0 0
28 De Zwerver 2 0 0
29 Den Dungen 2 (zon) 0 0
30 DESK 2 0 0
31 Drechtstreek 2 0 0
32 EFC 2 (zon) 0 0
33 Hardinxveld 2 0 0
34 Hardinxveld 3 0 0
35 Helvoirt 2 (zon) 0 0
36 LRC 2 0 0
37 MZC'11 2 0 0
38 Nivo Sparta 2 0 0
39 ODC 2 (zon) 0 0
40 Rijen 2 (zon) 0 0
41 RKDVC 2 (zon) 0 0
42 Rood-Wit W 2 (zon) 0 0
43 RWB 2 (zon) 0 0
44 Sarto 2 (zon) 0 0
45 SC Gastel 2 (zon) 0 0
46 Streefkerk 2 0 0
47 SV Unitas'59 2 (zon) 0 0
48 Terneuzense Boys 2 0 0
49 Tricht 2 0 0
50 VVGZ 2 0 0
51 Wernhout 2 (zon) 0 0
52 Wilhelmina'26 2 0 0
53 Zundert 2 (zon) 0 0
54 Zwaluwe 2 0 0
55 Woudrichem 2 0 0
56 DESK 3 1 0
57 Woenselse Boys 3 (zon) 1 0
58 MOC'17 2 1 0
59 ST Oostkapelle/Domburg 2 1 0
60 Sliedrecht 3 1 0
61 Bavel 2 (zon) 1 0
62 Rood Wit V 2 (zon) 1 0
63 SV Meerkerk 2 1 0
64 Terheijden 3 (zon) 1 0

Balans uit

Team G P
1 RWB 2 (zon) 1 3
2 EFC 2 (zon) 1 3
3 Tricht 2 1 3
4 Drechtstreek 2 1 3
5 Wernhout 2 (zon) 1 3
6 Nivo Sparta 2 1 3
7 ODC 2 (zon) 1 3
8 Arnemuiden 2 1 3
9 MZC'11 2 1 3
10 Zwaluwe 2 1 1
11 Beek Vooruit 2 (zon) 1 1
12 Bladella 2 (zon) 1 1
13 Blauw Geel'38/JUMBO 2 1 1
14 VVGZ 2 1 1
15 Ameide 2 0 0
16 ASWH 2 0 0
17 Bavel 2 (zon) 0 0
18 DESK 3 0 0
19 DOSKO 2 (zon) 0 0
20 Emplina 2 (zon) 0 0
21 Geldrop 2 (zon) 0 0
22 GJS 2 0 0
23 Halsteren 2 0 0
24 Hardinxveld 2 0 0
25 Heerjansdam 2 0 0
26 JEKA 2 (zon) 0 0
27 LRC 2 0 0
28 Luctor Heinkenszand 2 0 0
29 MOC'17 2 0 0
30 Nemelaer 2 (zon) 0 0
31 Pelikaan 3 0 0
32 Rijen 2 (zon) 0 0
33 RKSV Heeze 2 (zon) 0 0
34 RKVVO 3 (zon) 0 0
35 Roda Boys/Bommelerwaard 2 0 0
36 Rood Wit V 2 (zon) 0 0
37 Sarto 2 (zon) 0 0
38 Sliedrecht 3 0 0
39 ST Oostkapelle/Domburg 2 0 0
40 SV Meerkerk 2 0 0
41 Terheijden 3 (zon) 0 0
42 TSV Gudok 2 (zon) 0 0
43 Unitas'30 2 (zon) 0 0
44 Virtus 2 (zon) 0 0
45 VOAB 2 0 0
46 VV Trinitas Oisterwijk 2 (zon) 0 0
47 Walcheren 2 0 0
48 Woenselse Boys 3 (zon) 0 0
49 Den Dungen 2 (zon) 1 0
50 Zundert 2 (zon) 1 0
51 DESK 2 1 0
52 RKDVC 2 (zon) 1 0
53 SV Unitas'59 2 (zon) 1 0
54 Helvoirt 2 (zon) 1 0
55 Wilhelmina'26 2 1 0
56 De Zwerver 2 1 0
57 's Heer Arendskerke 2 1 0
58 Acht 2 (zon) 1 0
59 Streefkerk 2 1 0
60 Terneuzense Boys 2 1 0
61 SC Gastel 2 (zon) 1 0
62 Hardinxveld 3 1 0
63 Rood-Wit W 2 (zon) 1 0
64 Woudrichem 2 1 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!