7 april was het dan eindelijk zo ver, de Ladies Day kon beginnen. De Ladies Day werd gehouden om geld in te zamelen, we willen namelijk naar een internationaal toernooi in Ede. Maar bovenal natuurlijk om de Dames 1 eens op de kaart te zetten en om er een super gezellige dag van te maken.

 

Lees verder...
 

Afgelopen woensdag was het dan zo ver. Ons dames 1 team mocht aantreden voor de eerste wedstrijd van het seizoen. Vol goed moed begonnen ze aan deze vriendschappelijke wedstrijd.

In het begin was het nog een beetje wennen aan de nieuwe samenstelling. Een nieuwe samenstelling, nieuwe speelsters en een nieuwe opstelling. Dit jaar zijn de meiden van de MB1 naar de dames gegaan, om dit team te versterken. Maar al snel kwam dit alles helemaal goed en hebben ze met z'n allen een leuke en fijne wedstrijd gespeeld.

In de 19e minuut werd de voorsprong gemaakt door Kim Wessemius. 0-1! Niet veel later, rond de 31e minuut, gaf Mariska Klijn de bal voor en trapte lisa van Weelden de bal zo het net in!

Rust, er werd geëvalueerd, gekletst, geklierd, precies wat dames doen. Maar er waren serieuzere zaken, deze voorsprong was mooi, en dan moesten ze zeker behouden!

In de 56e minuut zat dames 1 aardig te suffen, het leek alsof de rust nog niet helemaal voorbij was. 1-2. Maar ze lieten niet over zich heen lopen, ze speelden weer op scherp, met succes. in de 67e minuut scoorde Kim Wessemius haar tweede doelpunt van de wedstrijd. De wedstrijd ging nog even door, en daarna konden ze met een goed gevoel de kleedkamer in.

Een goed begin van het nieuwe seizoen!

 

Autocross afgelast!


Fotoverslagen


Pupil van de Week

Celeste van Beest (E4)
(Wedstrijd: Woudrichem - ASH)

Celeste krijgt als "Pupil van de Week" een bal van: