ntk_3.jpg
Home  //  Jeugd  //  Nieuws  //  Pupillen  //  D1  //  Woudrichem D1 wint in vrieskou van Altena D1 (5-0)


Op zaterdag 11-02-2012 wordt er in de kantine een apres-ski feestje georganiseerd in de kantine van Woerkum, dat de organisatie er alles aan gelegen was om dit tot in de puntjes te organiseren blijkt wel uit het feit dat het al 10 dagen dik aan het vriezen was en ook dat er een laagje sneeuw was geregeld, dat dit dan weer 2 weekenden voetbal vrij betekend dat wordt dan maar voor lief genomen.

 

Toch ging de D1 op deze zaterdag in de vries kou(-8 graden) onderweg naar Nieuwendijk om daar tegen de plaatselijke D1 van Altena te voetballen, daar ligt sinds kort een kunstgrasveld dat met man en macht sneeuw vrij gemaakt was en waar eigenlijk gewoon heel erg goed op gevoetbald kon worden, door wel wat aanpassingen aan de kleding, trainingbroek onder de voetbal broek en handschoenen aan, werd er afgetrapt in een lekker zonnetje.

Tijdens de warming-up was al gebleken dat en het best gauw warm werd tijdens het bewegen en dat dit veld heel anders was als het veld van DSC, het veld van Altena was goed de bal viel niet dood neer en hij bleef rollen, dat is toch wel handig als je als voetballende ploeg wilt spelen.

Meteen na de aftrap is het Altena dat een mooie aanval opzet over hun rechtse kant en waar een snelle, zeg maar zeer snelle vleugelspeler, de kans kreeg om alleen op Thom af te lopen, hier liet Thom zien dat hij en niet bang is, ook als is de grond koud, en dat hij echt wel talent heeft, keurig pakt hij de bal van de spelers zijn voeten.

Na wakker te zijn geschud begint er een wedstrijd die rommelig is maar ook op en neer gaat, de bal wordt af en toe in geleverd bij de tegenstander maar dit gebeurde ook door de tegenstander zelf, toch was het Woerkum dat de score opent, Joey was de maker, hij kreeg de bal keurig tussen de verdedigers door gespeeld en door zijn snelheid goed te gebruiken kreeg hij de kans om te schieten, dit was dus de 0-1.

Toch blijft Altena goed partij gegeven, ze wilden zich zeker niet naar de slachtbank laten leiden door ons, toch was wel te zien dat wij in een hogere competitie spelen, na een aantal goede kansen, waar vooral de bal die Daan op het doel schoot/lobte een beter lot had verdient, de bal werd net van de lijn afgehaald, kwam er toch een 2de doelpunt, Swen was de maker met een heel mooi afstandschot, dat wordt wel zijn specialiteit lijkt het.

Omdat het koud was had Roderick de nodige wissels in petto, wat dan misschien niet de wedstrijd op leverde die iedereen verwacht maar om een lange tijd naast het veld in de dug-out te zitten is ook geen optie, toch kun je wel zien dat de jongens het steeds beter op pakken en dat ze het spelletje echt gaan begrijpen, als Fabian gewisseld wordt voor Luca of Willem gaat dat eigenlijk gelijk goed, ook op het middenveld lossen Joey, Wessel en Swen dit keurig op samen met Daan.

Na de rust voetballen we tegen de wind in, dit betekend dat we over de grond moeten spelen, dit lukt goed en al snel is het Seth die de 0-3 maakt met een bekeken schot over de keeper, toch blijft Altena gevaarlijk en moeten Willem, Bram, Luca en Rossi en Thom regelmatig in grijpen, dat ze daar dan wel eens de hulp van Raimo en Fabian bij nodig hadden is dan ook niet zo erg.

Als dit dan tot een corner leidt wordt deze keurig afgeslagen en wordt er overgeschakeld en volgas in de richting van het doel van Altena gespeeld, met dus een snelle counter wordt de 0-4 gemaakt door Seth.

Dan vlak voor tijd een aanval die toch laat zien dat de trainingen zijn vruchten gaat afwerpen, Luca speelt de bal in op Daan, deze kaatst de bal op Bram en deze geeft de bal diep op Joey, deze speelt zich op een heel mooie manier vrij en gaat alleen op de keeper af, echter door niet zelfzuchtig te zijn maar de bal af te spelen op Wessel, die dan ook de bal in een leeg doel kan spelen, wordt deze aanval van een mooie aanval naar een schitterende aanval gekwalificeerd, 0-5.

Dit is ook de eindstand, een verdiende overwinning en na een tweetal voetballoze weken eigenlijk best wel weer lekker om bezig te zijn, na de wedstrijd werd er nog gevraagd of iemand het koud had gehad en zelfs daar werd gezegd dat niemand het koud had tijdens de wedstrijd.

Volgende week wordt er niet gespeeld ivm carnaval, verder jongens geniet nog even van het mooie schaatsweer en met carnaval niet te veel drinken he en voor degene die op vakantie gaan, veel plezier.

Houdoe de LEIERT.

scroll back to top

Inloopavond Jeugdcommissie

Voor vragen, onduidelijkheden, opmerkingen of tips staan de leden van de Jeugdcommissie altijd open en zijn hiervoor dan ook altijd bereikbaar! Echter kunt u hiermee ook binnenwandelen bij de eerstvolgende Inloopavond die de Jeugdcommissie organiseert! De inloopavonden in seizoen 2011/2012 zijn op:

  1. Woensdag 19 oktober 2011
    (19.30u - 20.15u)
  2. Woensdag 14 december 2011
    (19.30u - 20.15u)
  3. Woensdag 22 februari 2012
    (19.30u - 20.15u)
  4. Woensdag 16 mei 2012
    (19.30u - 20.15u)

Autocross afgelast!


Fotoverslagen


Pupil van de Week

Celeste van Beest (E4)
(Wedstrijd: Woudrichem - ASH)

Celeste krijgt als "Pupil van de Week" een bal van: